Petrovics Mérei Andrea | A 80-As Évek Popdívájává Változott Át Petrovics-Mérei Andrea

boldizsár-ildikó-előadás
Monday, 14-Nov-22 06:00:04 UTC

Petrovics Mérei Andrea, az MTVA sportriportere igazából testnevelő tanárnak készült, elvégezte az egyetemet, sőt tanított is, majd mert mindig és mindenhogy a sporttal akart foglalkozni, a sportközvetítések voltak a kedvencei, a riporteriskola befejezése után, valamikor 1996 végén beadta jelentkezését a televízióhoz, a Telesport szerkesztőségébe, amelyet akkor a legendás Knézy Jenő vezetett. A debütálást követően az egyik kereskedelmi tévéhez igazolt át. 2007 óta újra a köztévé gárdáját erősíti. Természetesen az atlétikával kezdtem a pályafutásomat, majd jöttek sorban a férfias sportok. A profi ökölvívás és a labdarúgás. Szerencsére a TF jó alapokat adott, nem vesztem el a különféle sportágak sűrűjében. Édesapja Mérei László, az atléták korábbi kapitánya. Mit szólt, amikor szembesült a ténnyel, hogy lányából sportriporter lett? - Mivel akkor már volt egy – apa szavaival élve – egy rendes szakmám, mindenben a segítségemre volt. Miközben rengeteget dolgozik, alig akad olyan nap, hogy ne tűnne fel a tévé képernyőjén, miközben, egy másik nem kis feladatot is megold évtizedek óta.

  1. Petrovics-Mérei Andrea | PetőfiLIVE
  2. Petrovics-Mérei Andrea – Wikipédia - Minden információ a bejelentkezésről
  3. Az M4 Sport Eb-háziasszonyai már javában készülnek a tornára! | M4 Sport
  4. Becsúszott egy vaskos káromkodás az elveszített vízilabdameccset értékelő élő műsorba
  5. Petrovics-mérei andrea – Nyugati Fény

Petrovics-Mérei Andrea | PetőfiLIVE

A tengerparti megjelenés vonzónak számított, a kreol bőr és a bronzos csillogás uralkodott, ugyanakkor divat volt a hófehérség, a porcelán bőr is. A szemöldök ekkor lehetett a legbozontosabb, az ajkakon pedig ugyancsak a metálos csillogás dominált. A Csináljuk a fesztivált! 80-as éveket bemutató adásából megjelenésével nem lógna ki Petrovics-Mérei Andrea sem, aki bár a képernyőn legtöbbször a visszafogott stílusáról ismert, élvezte, hogy a műsor kedvéért átalakulhatott. A fémes színek és a csillogó gyöngyök született popdívává varázsolták a sportműsorvezetőt. (Fotó: MTVA) A Duna showműsorában újabb 10 korszakos magyar sláger, valamint sztárelőadó várja a nézőket: most szombaton többek között Szandi, Keresztes Ildikó, Rácz Gergő, Pataky Attila és Szabó Ádám is előadnak egy-egy slágert a 80-as évek hazai repertoárjából. Az előadók teljes listája elérhető a Duna Instagram-oldalán, ahol további tartalmak várják a show rajongóit. Az adások után a korszaknak megfelelő játékfilmmel folytathatják az időutazást a Duna nézői, de a műsorban elhangzó dalokat a Dankó Rádió is játssza.

Petrovics-Mérei Andrea – Wikipédia - Minden információ a bejelentkezésről

  1. Petrovics-mérei andrea - Gyakori kérdések
  2. Idegenrendészet harmat utca
  3. Találati lista | Ridikül
  4. Online filmek 2018 magyarul teljes videa
  5. Öt gyermekéről beszélt a magyar tévés, Petrovics-Mérei Andrea – Hírek - Hírlapszemle
  6. Jól átverhetik, ha lerobbant az autója
  7. A 80-as évek popdívájává változott át Petrovics-Mérei Andrea
  8. Petrovics-Mérei Andrea Archives
  9. Nagy titkokat kérdeztünk az MTVA-tól - emTV.hu
  10. Dr fauszt terézia rendelési idő ido drops
  11. Petrovics mérei andrea's blog

Az M4 Sport Eb-háziasszonyai már javában készülnek a tornára! | M4 Sport

(1974-) magyar műsorvezető Petrovics-Mérei Andrea (Budapest, 1974. július 5. –)[1] magyar műsorvezető, aki jelenleg az M4 Sportnál dolgozik. [2]Petrovics-Mérei AndreaSzületett Mérei Andrea1974. (48 éves)BudapestÁllampolgársága magyarNemzetisége magyarFoglalkozása riporter, tudósítóIskolái Magyar Testnevelési és Sporttudományi EgyetemKitüntetései MOB-médiadíj (2012)Fiatalon atlétaként sportolt. A Testnevelési Egyetemen tanárként végzett, emellett a Komlósi Oktatási Stúdióban is tanult. 1996-ban a Magyar Televíziónál helyezkedett el. Elsősorban atlétikai versenyeket közvetített. 1997-től 2007-ig az RTL Klub munkatársa volt. 2007-től ismét az MTV-ben dolgozik. [3]Általában a jelentősebb sportesemények közvetítéseiben szerepel, mint például az olimpia, a labdarúgó vb és Eb, úszó-világbajnokság, valamint a Formula-1 felvezető műsorának is állandó műsorvezetője. Édesapja Mérei László korábban a magyar atlétika-válogatott szövetségi kapitánya volt. Második férje Petrovics Mátyás vízilabdaedző.

Becsúszott egy vaskos káromkodás az elveszített vízilabdameccset értékelő élő műsorba

Újonnan alapított díjakkal jutalmazták a közmédia munkatársait Kasza János 2022. 03. 12. 12:55 A díjakat nyolc kategóriában adta át Papp Dániel, az MTVA hírhamisítóként ismertté vált vezérigazgatója és Dobos Menyhért, a hírcenzúrákban érintett MTI-t is működtető Duna Médiaszolgáltató vezérigazgatója. Az MTI beszámolója szerint az elismeréseket hagyományteremtő céllal alapították, és minden évben átadják az arra legméltóbbaknak az előző évi teljesítmény megbecsüléseképpen.

Petrovics-mérei andrea – Nyugati Fény

Pereszlényi Alexandra nyerte a TV2 gasztro-tehetségkutató műsorát, az ezzel járó Séfek Séfe címet, a 10 millió forintos fődíjat, és a két hetes franciaországi szakmai továbbképzést, a világ egyik legnívósabb séf iskolájában. Vomberg Frigyes, Wolf András és Krausz … Bors Online - 2022. 5:00 Végzett kisfiával, majd elküldte a holttest fotóját az exének Képtelen volt elfogadni, hogy felesége továbblépett. Bors Online - 2022. 4:30 Olyan napsütés vár ránk a hétvégén, mintha szeptember lenne Milyen időre számíthatunk szombaton és vasárnap? Bors Online - 2022. 1:00 Exkluzív interjú a Séfek Séfe győztesével: Elárulta, mit bán a legjobban Visszafőzte magát, majd végül az egész versenyen diadalmaskodott a Gundel étterem ifjú titánja Bors Online - 2022. okt 7. 20:02 Vége a találgatásoknak, ő a Séfe Séfe győztese Az idei szériában sem volt hiány izgalmakban, de végre kiderült, ki nyerte a műsort. Bors Online - 2022. 20:00 Rezsicsökkentés: folyamatosan szolgálják ki a tűzifaigényeket 800 brigád, 3000 fakitermelő és 1000 dolgozik azért, hogy aki igényelt, az mielőbb kaphasson hatósági áras tűzifát.

Volt két idősebb újságíró bácsi, Subert Zoltán és Istenes Vilmos a Nemzeti Sportnál, ők jóban voltak apuval, és azt mondták, ha már úgyis ott vagyok minden versenyen, próbáljak meg tudósítani. Néhány soros cikkeket küldtem eredménnyel, és emlékszem, rettegtem, hogy ne hibázzak. – Miért nem folytatódott az újságírói pályafutása? – Azért, mert felvettek a TF-re, ugyanis testnevelő tanár akartam lenni. El is kezdtem tanítani, de azután beiratkoztam egy riporteriskolába, és amikor ott végeztem, gondoltam egyet, és az egyik éjszaka elküldtem az önéletrajzomat Knézy Jenőnek, aki akkor a Telesport főszerkesztője volt. Azt hittem, még legalább ötször meg kell ismételnem, hogy egyáltalán elolvassa, de legnagyobb meglepetésemre három nap múlva felhívott, és elkezdhettem bejárni a Szabadság térre. Ketten-hárman kerültünk be egyszerre, és bár Jenő sohasem babusgatott, sőt, rettentő kritikusan nézte meg a próbafelvételeinket, mindig éreztük, hogy a fél szemét rajtunk tartja. – Milyen érzés volt először belépni a Magyar Televízió épületébe?